En kompetent och personlig fullservicebyrå!

Vi tror att det framgångsrika företaget, vid sidan av en grundmurad tro på sin affärsidé, har en insikt i att kontinuerlig utveckling är nödvändigt för att inte tappa mark mot konkurrenterna. För bästa resultat och kundnytta vill vi  se oss som partner till våra kunder – inte bara en serviceleverantör.

Genom att hantera ert bolags ekonomi får vi en unik möjlighet att se potentialen i er affärsidé – för att på så sätt kunna bidra till dess utveckling.

Vi ser det som vårt uppdrag att minimera kundernas kostnader för rena rutinuppgifter, därför lägger vi fokus på att vara i  framkant när det gäller tekniska lösningar.

Medarbetare

Ingrid Dahlberg

Anställd 2002 som redovisningsekonom på deltid.

Telefon: +46 (8) 515 147 43
E-post: ingrid@wessjo.se

Cansin Yigit

Anställd 2006 som redovisningsekonom på heltid. Hon har dessförinnan erfarenhet av motsvarande arbete i Turkiet.

Telefon:  +46 (8) 515 147 44
E-post: cansin@wessjo.se

Nargis Naeem

Produktionsansvarig för ekonomitjänster på Wessjö. Redovisningskonsult med över 20 års erfarenhet.

Telefon: +46 (8) 515 147 47
E-post: nargis@wessjo.se

Anna Tillberg

Ekonom och redovisningskonsult.

Telefon: +46 (8) 515 147 46
E-post: anna@wessjo.se

Aisha Naeem

Löneadministratör och redovisningskonsult som arbetar på Wessjö sedan september 2018.

E-post: aisha@wessjo.se

Farhan Naeem

Redovisningskonsult som arbetar deltid på Wessjö sedan augusti 2018.

E-post: farhan@wessjo.se

Maria Karaboujian

Anställd 2009 som ekonomiassistent på deltid.

E-post: maria@wessjo.se

Translate »